+48 513 241 708

Poznaj skuteczne zabieg na wiotkość skóry

Wiotkość skóry to problem który dotyczy większości ludzi, występuje zarówno na twarzy jak i na ciele. Powstaje w wyniku zbyt szybkiej utraty wagi, po ciążach oraz w naturalnym następstwie związanym z procesem starzenia się skóry na co niestety nie mamy wpływu. Włókna kolagenowe, które są odpowiedzialne za sprężystość i młody wygląd naszej skóry, niestety z wiekiem ulegają rozciągnięciu, ich struktura staje się coraz bardziej nieuporządkowana, a w efekcie jest ich coraz mniej w skórze właściwej.

Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych

Podgrzanie skóry poprzez fale radiowe powoduje ponowne napięcie włókien kolagenowych oraz stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Przyjemne ciepło wytworzone podczas zabiegu powoduje w tkankach rozszerzenie naczyń krwionośnych co skutkuje poprawie odżywienia i utlenienia skóry, a także wpływa na jej metabolizm. Skóra odzyskuje zdrowy koloryt, niweluje wszelkie obrzęki i występujące cienie pod oczami. Z każdym zabiegiem skóra staje się bardziej jędrna, zmarszczki ulegają spłyceniu, poprawia się owal twarzy oraz odzyskujemy wypoczęty, świeży i zdrowy wygląd skóry. 3DEEP Rewolucyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii przynoszący spektakularne efekty. Zabieg polega na frakcjonowaniu czyli mikronakłuwaniu skóry w połączeniu z falą radiową (która zostaje przekazana w głębsze warstwy skóry za pomocą igieł), dzięki czemu równomiernie podgrzewamy i uszkadzamy wszystkie struktury w sposób kontrolowany. W efekcie rozpoczynają się wszelkie procesy regeneracyjne, niwelujące wszelkie oznaki starzenia.

Poprawa elastyczności skóry z wykorzystaniem mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na podawaniu małych ilości substancji zwalczających defekty skóry, jednocześnie przywracając skórze piękny i zdrowy wygląd. Jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Substancje podawane podczas zabiegu są indywidualnie dobierane do potrzeb skóry. Najczęściej wykorzystuje się w składzie kwas hialuronowy, kompleksy witamin, aminokwasy, minerały i wiele innych potrzebnych skórze składników. Regularne stosowanie zabiegów mezoterapii igłowej zapewnia młody wygląd skóry i zabezpiecza przed jej starzeniem się.

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej niwelują wiotkość skóry

Mechanizm działania w zabiegu mezoterapii mikroigłowej polega na tworzeniu mikronakłuć w skórze, których funkcją jest zapoczątkowanie szeregu procesów regeneracyjnych. Jednocześnie zwiększa się przepuszczalność skóry dla składników aktywnych zawartych w koktajlach i kosmetykach. Kontrolowane mikrouszkodzenia powstałe podczas zabiegu, pobudzają podziały komórkowe w obrębie warstwy podstawnej naskórka, fibroblasty zostają stymulowane do syntezy kolagenu oraz glikozaminoglikanów. Powoduje to wzrost grubości żywych warstw naskórka, również zwiększa się wytwarzanie lipidów cementu międzykomórkowego oraz NMF-u, co ma wpływ na poprawę nawilżenia skóry. W efekcie uzyskujemy wygładzenie zmarszczek, blizn i rozstępów oraz zwiększenie jędrności skóry.

Zabiegi fotoodmładzania usuwają zmarszczki

Fotoodmładzanie twarzy jest zabiegiem, który nie tylko poprawia zewnętrzny wygląd skóry, ale także leczy ją. Metoda fotoodmładzania polega na biostymulacji tkanek i ma wiele zalet. Fotoodmładzanie twarzy działa rewitalizująco, tonizująco i rozjaśniająco. Ponadto techniki fotoodmładzania przywracają cerze zdrowy koloryt. Laserowe odmładzanie skóry twarzy sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne. Zabieg wpływa również na poprawienie gęstości skóry. Jest to jeden z rodzajów zabiegów dermatologicznych. Emitowane światło pobudza komórki do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Kolagen jest odpowiedzialny za napięcie skóry oraz redukcję zmarszczek. Niestety zanika wraz z upływem lat, a to przyczynia się do procesu starzenia się skóry. Dodatkowo zabieg ten poprawia mikrocyrkulację krwi – skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Laserowe odmładzanie może być zastosowane na dowolnej części ciała, jednak najczęściej zabiegowi poddaje się skórę twarzy, szyi, ramion i dekoltu oraz dłoni. Fotoodmładzanie jest bezinwazyjne, dlatego już następnego dnia po zabiegu kobieta może powrócić do swojej normalnej aktywności fizycznej. Po zabiegu skóra może stać się lekko zaczerwieniona i obrzęknięta.

Zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej RF

Technologia wykorzystująca frakcjonowanie, czyli mikronakłuwanie skóry w połączeniu z falą radiową, dzięki czemu równomiernie podgrzewamy i uszkadzamy wszystkie struktury skóry w sposób kontrolowany. W efekcie zapoczątkowane są wszelkie procesy regeneracyjne, niwelujące wszelkie oznaki starzenia.

1. Fala radiowa 3DEEP –  metoda inwazyjna

Pobudzane są procesy regeneracyjne, które mają szereg korzyści dla skóry zarówno w zabiegach na twarz i na ciało. Jaki jest mechanizm oddziaływania zabiegu na skórę? 3DEEP wykorzystuje zdolności regeneracyjne organizmu. Podczas zabiegu dochodzi do nakłuwania i kontrolowanego poparzenia skóry Głębokość nakłuć i intensywność ogrzewania są regulowane przez osobę, która wykonuje zabieg. Parametry są zależne od obszaru zabiegowego. Nakłucia i podgrzewanie tkanek, powodują częściowe uszkodzenie struktury skóry, co jednocześnie stymuluje komórki do regeneracji. W miejscu zniszczonej, powstaje nowa tkanka, która jest młoda i posiada prawidłową budowę. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

1. Fala radiowa 3DEEP –  metoda bezinwazyjna

Zabieg równie skuteczny jak metoda inwazyjna, dedykowany dla osób obawiających się igieł. W szybki i bezbolesny sposób już po pierwszym zabiegu zauważysz spłycenie zmarszczek, uniesienie owalu twarzy, zamknięcie rozszerzonych porów. Cera po frakcjonowaniu jest odświeżona i jędrniejsza, a dzięki zastosowaniu nieinwazyjnej metody nie towarzyszy żadne podrażnienie czy też rumień. Idealny zabieg bankietowy przed ważnym wyjściem. Głowica zabiegowa jest wyposażona w piny, które wytwarzają skumulowaną silną energię fali radiowej, dzięki czemu uzyskujemy lepsze efekty od tradycyjnych zabiegów z falami radiowymi które długo rozgrzewają skórę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

studiourodyvip.eu