+48 513 241 708

Kriolipoliza – modelowanie i wyszczuplanie sylwetki


Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia wielofunkcyjnego do kriolipolizy to najlepszy sposób na pozbycie się miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej na wielu partiach ciała. Skuteczność tej metody redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej opiera się na dużej wrażliwości komórek tłuszczowych na niskie temperatury. Wybierając zabiegi wyszczuplania i modelowania ciała z urządzeniem do kriolipolizy możemy wybrać kompleksowy zabieg wyszczuplania, modelowania i ujędrniania sylwetki.

Jak wygląda zabieg kriolipolizy?

Zabieg kriolipolizy rozpoczyna się od przyłożenia głowicy zabiegowej w wybrane miejsce. W kolejnym etapie głowica zasysa fałd skórny i schładza go do wcześniej wybranej temperatury. Po przeprowadzonym zabiegu, w tkance tłuszczowej rozpoczyna się powolny proces rozpadu komórek tłuszczowych, który trwa do 30 dni. W tym czasie ilość tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach ciała maleje.

Dlaczego warto wybrać zabieg kriolipolizy?

Kriolipoliza jest wyposażona w dwie głowice zabiegowe, które pozwalają na pracę w dwóch obszarach zabiegowych jednocześnie. Pozwala to na skrócenie czasu trwania zabiegu oraz zmniejszenie liczby wizyt potrzebnych do uzyskania pożądanych rezultatów. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w dodatkowe głowice z falą radiową i liposukcją ultradźwiękową, które idealnie dopełniają główny zabieg redukcji tkanki tłuszczowej. Wybierając głowice do liposukcji ultradźwiękowej lub fali radiowej, działamy pobudzająco na odbudowę i wzmocnienie włókien kolagenowych, w efekcie czego nasza skóra staje się bardziej jędrna, napięta i sprężysta.

Wybranie kompleksowego zabiegu składającego się z użycia głowicy do kriolipolizy oraz głowicy z falą radiową lub liposukcją ultradźwiękową pozwala nie tylko pozbyć się zbędnych centymetrów i kilogramów, ale również ujędrnić miejsca pozabiegowe.

Ile zabiegów kriolipolizy należy wykonać

Liczba potrzebnych zabiegów z użyciem kriolipolizy jest uwarunkowana indywidualnym stanem każdej osoby. Należy pamiętać, że efekty zabiegu są widoczne po około 30 dniach.

Na jakie obszary ciała można zastosować zabieg kriolipolizy?

Urządzenie wielofunkcyjne do kriolipolizy posiada trzy głowice zabiegowe, dwie na ciało oraz jedną na podbródek, dzięki czemu posiada bardzo duże pole zabiegowe. W Studio urody VIP możemy wykonać zabieg kriolipolizy na:

  • brzuch
  • uda
  • pośladki
  • łydki
  • ramiona
  • podbródek
  • biodra.
studiourodyvip.eu