+48 513 241 708

Wynajem lasera diodowego Light Sheer

Tylko laser diodowy o dokładnie dobranej długości wiązki lasera, gwarantuje najwyższą skuteczność w usuwaniu niechcianego owłosienia.
Na rynku jest wiele laserów diodowy do depilacji, ale LIght Sheer jest tylko jeden. Niespotykana w innych urządzeniach szybkość działania, niezawodność, skuteczność i renoma najlepszej marki w wielu krajach na całym świecie, sprawiają, że laser diodowy

Light Sheer nie ma konkurencji.

Wynajem urządzenia do salonu kosmetycznego czy SPA to bardzo dobry sposób na szybkie poszerzenie oferty bez ponoszenia znaczących kosztów związanych z zakupem maszyny.
Zagwarantuj do 100% usuniętych włosów dzięki najnowszej technologii
Depilacja laserowa to jedyna tak skuteczna i trwała metoda, dzięki której Twoje klientki pozbędą się niechcianego owłosienia i zyskają gładką skórę bez podrażnień czy wrastających włosków. Zabiegi depilacji laserowej z wykorzystaniem technologii Light Sheer są bardzo efektywne. Wystarczy już tylko jedna seria 4 zabiegów, by permanentnie pozbyć się owłosienia z dowolnej partii ciała.

Poznaj korzyści, jakie zyskasz dzięki laserowi Light Sheer

Same zabiegi są bardzo komfortowe zarówno dla Twoich klientek, jak i Ciebie. Dzięki wydajnemu systemowi chłodzenia, miejsce poddane depilacji jest optymalnie chłodzone co gwarantuje brak jakiegokolwiek dyskomfortu dla Twoich klientek. Duży rozmiar głowicy zabiegowej, niespotykany w innych laserach działa natomiast na Twoją korzyść. Duży obszar pokrycia jednym impulsem to mniej czasu poświęconego na wykonanie zabiegu depilacji laserowej, dzięki czemu wykonasz o wiele więcej zabiegów niż w przypadku użycia innych tańszych rozwiązań.

Wynajem lasera diodowego Light Sheer - to się opłaca

Koszt wynajmu lasera diodowego to niecałe 800 zł za cały dzień pracy. W ciągu jednego dnia najmu urządzenia, bez problemu możesz obsłużyć kilkanaście klientek co daje spory zarobek tylko w jeden dzień. Decydując się na wynajem lasera nie musisz martwić się żadnymi stałymi kosztami związanymi ze spłatą rat czy serwisem. Otrzymujesz gotowy w pełni sprawny sprzęt gotowy do pracy na najwyższych obrotach.

Chcesz wynająć laser diodowy? Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jak wynająć laser diodowy?

Urządzenie możesz wynająć poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy, podczas którego omówione zostaną szczegóły wynajmu.

Gdzie może być dostarczone urządzenie?

Urządzenie możemy dostarczyć niemal w dowolne miejsce w województwie mazowieckim. Najczęściej laser możesz spotkać w salonach kosmetycznych w Radzyminie, Warszawie i okolicy.

Ile czasu mogę korzystać z urządzenia

Urządzenie jest do Twojej dyspozycji przez cały dzień roboczy. Z uwagi na różne godziny pracy gabinetów kosmetycznych, wszelkie szczegóły dostarczenia urządzenia są omawiane indywidualne
bez konieczności ograniczania się do konkretnej liczby wykonanych impulsów.
Nie, najwyższej klasy laser pozwala na optymalną pracę przez cały dzień roboczy bez konieczności ograniczania się do konkretnej liczby wykonanych impulsów.

Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować wynajem

Urządzenie może być dostarczone już na kolejny dzień w dowolne miejsce w województwie mazowieckim. Warto jednak rezerwować przynajmniej z jedno lub dwutygodniowym wyprzedzeniem, by mieć pewność dostępności terminu.

studiourodyvip.eu